Polski
Proszę wybrać język Proszę wybrać język
Crit-Air.pl O nas

O nas

Francuskie strefy ekologiczne, które są tworzone we Francji w coraz większych ilościach, mają za główny cel polepszenie jakości powietrza i ochronę ludzi przez substancjami szkodliwymi i trującymi.

Utworzenie stref ekologicznych pociąga za sobą naturalnie ograniczenia dla lokalnego przepływu ruchu oraz obrotu gospodarczego. Ponieważ strefy ekologiczne tworzone są wraz z aglomeracjami i dotyczą także autostrad, to w znacznym stopniu zostanie utrudniony europejski obrót gospodarczy spedycji i firm logistycznych. Ponadto oczywiście dotyczą one także przewoźników autobusowych oraz turystów samochodowych z całej Europy.

Ponieważ polscy spedytorzy z ich dużą liczbą pojazdów stanowią najwyższy odsetek w europejskim obrocie gospodarczym, to są oni ekonomicznie szczególnie poszkodowani. Aby przynajmniej możliwie ułatwić im nabycie francuskiej winiety Crit'Air, oferuje Crit-Air.pl specjalnie dedykowany potrzebom firm logistycznych model zakupu, który oferuje także wysoki stopień usług.

W ten sposób zostaje wsparta Polsko-Francuska Inicjaywa Gospodarcza w europejskim rynku transportowym a w długiej perspektywie dalej wzmacniane.
To zadanie postawiła sobie polsko-francuska inicjatywa gospodarcza, która przekazała prowadzenie strony Crit-Air.pl przedsiębiorstwu Green-Zones. W ten sposób Green-Zones, jako prowadzący ponad 100 stron internetowych w Europie jest w stanie efektywnie i przy niskich kosztach wspierać polsko-francuską inicjatywę gospodarczą przez prowadzenie strony Crit-Air.pl.